Про компанію "ЄВРОСЕРТКОНСАЛТ".

Illustration

Наша компанія надає допомогу в отриманні великого спектру дозвільної документації малим і середнім підприємствам, а також великим корпораціям.

Ми займаємось оформленням наступної дозвільної документації: Сертифікати Відповідності, Декларації Відповідності технічним регламентам, Висновки Державної санітарно - епідеміологічної експертизи, Європейські сертифікати (СЕ маркування), Сертифікати ISO (9001, 14001, 18001, 22000 (HACCP), SIC.COVID-FREE:2020), Технічні Умови на виготовлення продукції та інші документи.

work process

Чому варто звернутись до нас.

Illustration

Звернувшись в нашу компанію Ви гарантовано отримаєте професійну консультацію, індивідуальний підхід, оптимізацію витрат, комфорт і легкість.

diamant

Досвід

Працюючи з 2012 року наша компанія оформила безліч дозвільної документації здобувши велику кількість клієнтів, які стали для нас більше ніж просто партнерами.

  • Багаторічний досвід
  • Співпраця з акредитованими органами
  • Якісне надання послуги
  • Відповідальність за надані послуги
text

Підтримка

Наші спеціалісти завжди готові надати професійну консультацію, допомогти з отриманням дозвільної документації будь-якої складності та підібрати для Вас найвигідніший варіант.

  • Кваліфіковані спеціалісти
  • Ми завжди на зв'язку
  • Працюємо online та offline
  • Повний супровід
arrow

Індивідуальність

Ми розуміємо цінність часу та важливість економії витрат, тому для нас оперативність та підбір найоптимальнішого варіанту являються пріоритетними завданнями.

  • Індивідуальний підхід
  • Підбір вигідного варіанту
  • Оперативність
  • Гнучкість

Документи, які ми оформляємо.

Illustration

document

Сертифікат Відповідності - це документ, який підтверджує, що продукція відповідає законодавчо встановленим вимогам відносно її якості та безпеки.

Оформлений Сертифікат дає наступні переваги:

  • Офіційне підтвердження, що продукція відповідає вимогам законодавства
  • Впевненість Ваших партнерів у якості продукції
  • Виконання умов тендерних комітетів
  • Підсилення конкурентоздатності
  • Розширення ринків збуту



document

Декларація Відповідності - документ, який підтверджує, що вироблена продукція відповідає вимогам Технічного регламенту.

Продукція, яка потрапляє під дію Технічних регламентів:

  • дитячі іграшки;
  • миючі та чистячі засоби;
  • засоби індивідуального захисту;
  • електрообладнання з робочою напругою від 50 до 1000 В змінного і від 75 до 1500 В постійного струму;
  • верстати і промислове устаткування;
  • обладнання, що працює під тиском, що перевищує атмосферне на 0,05 кПа;
  • та інша продукція



document

Висновок державної санітарно-епідеміологіної експертизи - це документ, який необхідний для підтвердження відповідності об’єкта дослідження вимогам українського санітарного законодавства та всім вимогам щодо безпеки об'єкта для здоров'я та життя людини.


На які товари потрібен висновок СЕС?

Висновок СЕС потрібно отримувати на будь-яку діяльність, технологію, продукцію та сировину, проекти нормативних документів, реалізація яких може шкідливо вплинути на здоров'я людини, а також у разі закінчення встановленого терміну дії висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Вимога отримання висновку СЕС стосується лише промислової групи товарів.

Висновок СЕС не отримується на продукти харчування, так цю норму було відмінено Законом № 1602-VII від 22.07.2014. Виключенням є дитяче харчування – воно підлягає державній реєстрації та державній санітарно-епідеміологічній експертизі згідно ЗУ «Про дитяче харчування».



document

Висновок (рішення) щодо необов'язкового декларування/сертифікації продукції - документ, що підтверджує те, що продукція не підлягає обов'язковій оцінці відповідності Технічним регламентам (ТР) з подальшим оформленням декларації про відповідність цим ТР та/або обов'язковій сертифікації.


Даний документ може бути оформлений в наступних цілях:

  • для торгівлі (для реалізації на території України);
  • для участі в тендері;
  • для митного оформлення вантажу.



document

Європейська сертифікація (СЕ Маркування) - оформлені Європейські Сертифікат та Декларація дають право наносити СЕ Маркування на продукцію, що в свою чергу вказує на відповідність товарів вимогам директив ЄС, які встановлюють загальні вимоги і правила підтвердження відповідності для продукції. СЄ маркування обов'язкове для всіх товарів, які надходять на європейський ринок, що потрапляють під директиви ЄС. Знак СЄ - знак безпеки, який свідчить про те, що виріб відповідає європейським стандартам ЕN, включаючи екологію, охорону здоров'я і безпеку праці.


Основні цілі маркування СЄ:

  • вказати на відповідність продукції обов'язковим вимогам директив ЄС;
  • забезпечити допуск продукції на ринок ЄС;
  • забезпечити вільний рух товарів на ринках держав - членів ЄС.



document

Сертифікат ISO 9001 (система управління якістю). Міжнародний стандарт ISO 9001 прийнятий і визнаний більш ніж в 140 країнах світу, і являє собою набір вимог до системи менеджменту якості підприємства. Грамотно розроблена, правильно впроваджена і сертифікована Система управління якістю несе низку стратегічних і економічних переваг для підприємства: переваги перед конкурентами при участі в національних і міжнародних тендерах, виставках, торгах; підвищення якості продукції / послуг; підвищення інвестиційної привабливості.

Сертифікат ISO 14001. Впровадження ДСТУ ISO 14001:2015 “Системи екологічного управління. Вимоги і керівництво до застосування” позитивно відбивається не тільки на навколишньому середовищі, але і є способом управління екологічними та фінансовими ризиками компанії. Некеровані ризики, пов'язані з екологічними аспектами роботи компанії, можуть істотно знизити економічні показники діяльності компанії і знизити її цінність. Тоді як наявність сертифіката, виданого авторитетними сертифікаційними органами, підвищує імідж компанії і відкриває нові можливості для роботи компанії, в тому числі на європейському і світових ринках, сприяє залученню зарубіжних інвесторів.

Сертифікат ISO 18001. ОНSAS 18001 - міжнародний стандарт, що регламентує вимоги до управління безпекою та гігієною праці. Він дає можливості підприємству справлятися з виробничими ризиками, поліпшувати і вдосконалювати весь виробничий процес. Відповідність вимогам стандарту OHSAS 18001 демонструє прагнення підприємства забезпечити безпеку і захист своїх співробітників.

Сертифікат ISO 22000 (HACCP). ISO 22000: 2005 Система управління безпекою харчової продукції - даний стандарт поширюється на всіх учасників ланцюга поставок харчової продукції. Основне завдання стандарту - контроль ризиків для харчової продукції. Система забезпечує контроль всіх етапів виробництва, упаковки, доставки і зберігання харчової продукції.

Сертифікат SIC.COVID-FREE:2020. Сертифікат на відповідність SIC.COVID-FREE:2020 «Система протидії COVID-19. Спеціальні вимоги для організацій» є підтвердженням того, що підприємство зможе: визначити відповідні ризики і заходи протидії поширенню вірусу; розробити та впровадити Програму протидії COVID-19; продемонструвати ринку і персоналу високий рівень соціальної відповідальності; зміцнити корпоративну культуру на підприємстві та забезпечити належну відповідальність керівництва; підвищити довіру і отримати право на використання знака COVID-FREE.



document

Технічні Умови - це нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено чи дотримані такі вимоги. Технічні умови є об`єктом інтелектуальної власності підприємства-виробника, та в подальшому за необхідністю можуть бути передані розробником у користування іншим особам.


Технічні умови розробляються:

  • якщо їх розроблення передбачено законодавством або вони необхідні для забезпечення виконання вимог законодавства;
  • за відсутності національних та/або міждержавних стандартів на розроблювану продукцію або за необхідності конкретизації їхніх вимог;
  • у випадку зміни вимог чинних національних та/або міждержавних стандартів на цю продукцію з метою дотримання вимог законодавства.



document

Сертифікат Походження - документ встановленої форми, який підтверджує, що товар, який експортується, вироблений повністю або підданий достатній обробці в Україні.


Форма сертифікату залежить від природи і призначення товарів для експорту (коди ТН ЗЕД), країни імпорту, а також умов міждержавних торгових угод. Найбільшу зацікавленість для експортерів представляють преференційні (пільгові) сертифікати. Ці документи звільняють товари, що експортуються, від митних зборів (частково або повністю).




document

Декларація відповідності вимогам Технічного Регламенту радіообладнання. Даний технічний регламент розроблено на основі Директиви 2014/53 / ЄС Європейського Парламенту та Ради від 16 квітня 2014 про гармонізацію законодавства держав-членів щодо поставок на ринок радіообладнання. Технічний регламент встановлює вимоги до радіоустаткування, яке надається на ринку і вводиться в експлуатацію в Україні незалежно від форми поставки. Радіоустаткування вводиться в експлуатацію і використовується на території України тільки в разі, коли воно відповідає вимогам Технічного регламенту, і за умови належної установки, обслуговування і використання за своїм призначенням. З метою підтвердження відповідності суттєвим вимогам Технічного регламенту необхідно провести оцінку відповідності радіообладнання. Оцінка відповідності повинна враховувати всі передбачені умови експлуатації.


Відповідність радіообладнання істотним вимогам Технічного регламенту проводиться, застосовуючи одну з таких процедур оцінки відповідності:

  • внутрішній контроль виробництва (модуль А);
  • експертиза типу в поєднанні з відповідністю типу на основі внутрішнього контролю виробництва (модуль В + С);
  • відповідність на основі повного забезпечення якості (модуль Н).


document

Висновок щодо імпорту/експорту товарів внесених до Зеленого Переліку Відходів. Порядок та особливості транскордонних перевезень відходів в Україні визначає Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів, а також Жовтий і Зелений перелік відходів. Висновок щодо поширення дії пунктів 6 - 33 Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів на відходи Зеленого переліку, які є об'єктом експорту або імпорту, надає Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля).


Перелік відходів, щодо яких необхідно отримувати висновок/дозвіл Міндовкілля "Зелений перелік відходів" для транскордонного провезення через митний кордон:

  • металобрухт;
  • відходи пластмаси та полімерів;
  • гумова крихта;
  • б/у шини;
  • паливнігранули та брикети;
  • жом буряковий, яблучний, тощо;
  • інше.


document

Цінова Довідка - даний документ містить інформацію про ціну на конкретний товар.


Цінову довідку оформляють:

  • Експортери/імпортери – для підтвердження зовнішньоекономічних цін.
  • Учасники ринку – для обґрунтування ринкової вартості продукції; для аргументації в суперечках з контролюючими органами.
  • Тендерні комітети – для аналізу/розрахунку очікуваної вартості продукції, що закуповується.
  • Учасники торгів – для підтвердження відповідності цінової пропозиції рівню ринкових цін, для підтвердження факту зміни ціни на ринку.

При підготовці довідки використовується інформація провідних українських та світових інформаційних агенцій, бірж, власні цінові моніторинги та напрацювання, статистична інформація тощо.


document

Лист про відсутність наркотичних речовин/прекурсорів. Даний документ необхідний у разі поставок продукції на митну територію України, у складі якої є прекурсори-речовини наркотичної або психотропної дії.

Це, як правило, препарати медичного призначення або промислового (лакофарбова продукція, розчинники).

Дане питання регулюється Державною службою України з контролю за наркотиками. Видається лист про відсутність таких речовин або про їх наявність у мінімально допустимих нормах.

Існує форма заявки та збір всієї необхідної документації для отримання даного документа. Ми звели цей процес до мінімальній витраті часу і нервів, що представляє простоту і зручність для наших клієнтів. Всі заявки заповнюються нашими кваліфікованими фахівцями, вам залишається тільки підтвердити правильність заповнених даних.




document

Висновок Служби Безпеки України (СБУ) надається митними органами при митиному оформленні товарів, які за своїми характеристиками або властивостями класифікуються або можуть бути класифіковані як спеціальні технічні засоби або засоби захисту інформації.

Спеціальними технічними засобами - є технічні засоби, обладнання, апаратура, прилади, пристрої, препарати та інші вироби, спеціально розроблені, виготовлені, пристосовані для негласного отримання інформації, або технічні засоби, запрограмовані з цією ж метою з використанням спеціального програмного забезпечення (див. п. 1.2 спільного наказу Держпідприємництва та СБУ від 10.10.2006 N 92/669).

Засоби захисту інформації - це засоби забезпечення технічного захисту інформації та / або засоби криптографічного захисту інформації та криптографічні системи.




document

Протокол випробувань харчової групи продуктів. У зв'язку із внесеними змінами до законодавства на продукти харчування Висновок СЕС оформляти не потрібно, натомість, необхідно оформляти протоколи випробувань для підтвердження якості даної продукції.

В Україні вводиться ефективна система відповідальності за порушення норм законодавства про безпеку харчових продуктів не тільки виробників, але і інших операторів ринку. У зв’язку з цим, для підтвердження якості харчової продукції, підвищення її конкурентоспроможності, участі в тендерах, рекомендується оформляти протокол випробувань продукції і добровільний Сертифікат Відповідності.




document

Пожежні випробування. Випробування будівельних конструкцій, як і випробування будівельних матеріалів, це найважливіших етап сучасного будівництва. Цей етап є обов'язковим для безпеки людей та забезпечення позитивного іміджу компанії-виробника. Випробуванням підлягає кожен параметр матеріалу, кожна його властивість, на відповідність державним стандартам.

Можливе проведення наступних випробувань:

  • випробування на вогнестійкість конструкцій та систем інженерних комунікацій;
  • випробування твердих речовин та матеріалів на горючість;
  • випробування твердих речовин та матеріалів на займистість;
  • випробування твердих речовин та матеріалів на теплоту згоряння та інше.



Як ми працюємо.

Illustration

Розпочати співпрацю з нашою компанією дуже просто. Весь процес максимально прозорий і відображений в наступних кроках. Ви завжди можете звернутись до нас за більш детальною інформацією.

icon

Крок 1. Зв'яжіться із нами

Ви можете зв`язатись із нами любим зручним для Вас способом: по телефону, через форму на сайті або ж написавши нам лист на пошту. Для визначення необхідної для Вас документації, нам достатньо назви продукції, короткого опису та її коду УКТЗЕД/ДКПП.

icon

Крок 2. Ознайомтесь із нашою комерційною пропозицією

На основі наданої Вами інформації та Ваших потреб ми підготуємо для Вас найоптимальніший варіант оформлення необхідної дозвільної документації.

icon

Крок 3. Отримання дозвільної документації

Після погодження Вами нашої комерційної пропозиції та узгодження всіх додаткових моментів ми приступаємо до роботи, а Ви в свою чергу здійснюєте оплату і в результаті отримуєте готову документацію.

work process

Бажаєте дізнатись вартість оформлення документації?

Illustration

Заповніть форму нижче і ми надамо Вам всю інформацію, яка Вас цікавить.

Контакти.

Illustration

Головний офіс

+38 (067) 975-10-22

admin@evrosert.com.ua